Wnętrza z duszą

Sauna dla Gości

Dwuosobowe pokoje

Apartament z kominkiem

Dla naszych gości mamy dom o powierzchni około 40 metrów kwadratowych z salonem i sypialnią, oraz łazienką dla 1-4 osób.

 

W salonie jest kominek opalany drewnem, podwójne stylowe łóżko, sofa, stół,szafa, oraz wyjście na taras. Do dyspozycji jest również w pełni wyposażona letnia kuchnia. Wieczorami zapraszamy na pełen uroku taras z ogniskiem przy domu głównym. Wszystko to znajduje się na ponad hektarowym terenie przy ścianie lasu.

Pokój z kominkiem

Pokój błękitny

Zarezerwuj apartament

Zadzwoń: +48 501 768 554

Łazienka

Gorąca beczka

Sauna

Inspirująca sauna z zimną wodą w beczce, oraz wypoczywalnią na pewno uprzyjemnią odpoczynek.

Inspiracją do powstania naszych domów były liczne wyjazdy i podróże, zarówno te krajowe jak i zagraniczne. Pewnego wrześniowego dnia zobaczyliśmy to miejsce na skraju lasu wśród łąk przy polnej drodze no i zakochaliśmy się w nim.

 

Zawsze ceniliśmy kontakty z ludźmi i dlatego po pewnym czasie postanowiliśmy podzielić się z innymi tym wszystkim co oferuje ten region, przepiękne czyste i pełne grzybów lasy, powietrzem pachnącym sosnami, ciszą, terenem pełnym pagórków i wzniesień, pobliskimi jeziorami, atmosferą odprężenia i wypoczynku.

Zapraszamy  wszystkich, którzy cenią te walory a do tego regionalną, domową kuchnię. Polecamy osobom, które chcą oderwać się od wszelkiego zgiełku i nieco zwolnić.

Małgosia i Leszek Mazur

Letnia kuchnia

Na wycieczki można wypożyczyć rowery.

 

W odległości około 3 km, znajdziemy ostoję dla zwierząt pełną ptaków, które gnieżdżą się na rozległych mokradłach, można spotkać tam też sarny i jelenie.

W odległości 7-12 km liczne jeziora zarówno dla wędkarzy jak i dla ceniących sobie kąpiele i wypoczynek nad wodą.